Nová majitelka

Blog proti týrání koní

Nová majitelka=)

5. prosince 2009 v 13:55 | DeniXeQ & S.R.O.
Jmenuji se Denisa
Narodila jsem se 8.2 roku 1995 v malém Městečku Praha:D.Momentálně bydlím v Mělníce. Díky tomu, že jsem objevila tzv. Horsemanship, nalezla jsem lepší cestu, jak s koňmi vycházet. Neberu to jenom jako něco, co dělám, co se učím. Žiju tím a snažím se pochopit koně, ale hlavně změnit přístup sama k sobě. U koní jsem od 5 let. Všechno to začalo v JK Zelčín a tam to také pokračuje :). Momentálně jsem člen
Jsem moc ráda že jsme spolu, protože Kelly pro mě znamená hrozně moc a život bez ní si už ani nedokážu představit.


Můj pohled na svět
Pro 90% lidí nepochopitelný. To poznání, které se mi dostalo, mi změnilo život...a každé další, mi ho také mění. Vždycky jsem si říkala, že když "to" budu vědět...jak to doopravdy je, bude to lehčí. Ale právě proto, že vím, jak "to" je a bude...je pro mě hrozně těžké...jelikož mnoho věcí nemohu udělat...protože víc co by následovalo...za týden, za rok nebo v "příštím životě"... . Každý to jednou poznáme, ale kdy, záleží jenom na nás...jaký my budeme mít pohled na svět a jak mi se k životu celkově budeme stavět. Říká se, že poznání prochází přes utrpení, a je to pravda... .
Když se koukneme kolem sebe, jak se lidi chovají a co dělají... . Téměř pro všechny lidi znamená, slovo normální, to co dělají všichni. Protože to dělají všichni, musí to být jistě správně...a tak abych nebyl nějaký divný, budu to dělat taky. Proč takhle uvažujeme ? Neumíme se rozhodnout podle toho co opravdu cítíme, neumíme si stát za svým názorem...podléháme názorům, té většiny. Abychom měli hodně kamarádů a nebyly vyřazeni ze společnosti. Jsou ovšem ti co považujete za přátelé opravdový přátelé....? Zeptejte se sami sebe... .
A jak je to s tou pravdou ? Podle mě, je lepší pravdu říct hned...protože vždycky se ji někdo dozví... . Takhle se to říká že ? ...s pravdou ven... . Je to někdy opravdu težké. Říct pravdu...ale upřímnou pravdu těm které milujeme. Protože se bojíme, že se naštvou...? Protože nechceme aby byly zklamaní ? Ale co je lepší...přece je to Váš přítel...a jestliže Vás miluje, pochopí to...a zamyslí se nad tím co jste mu řekli. Je přece lepší říct svůj názor...než se přetvářet, lhát a všechno odkývávat.
Co se týče názoru ostatních lidí ? Samozdřejmě záleží na tom, jak zapůsobíte na lidi, na které chcete zapůsobit a vytvořit si s nimi vztah. Ale může nám být přeci jedno co si myslí např. nějaká partička za rohem, vždyť je to Váš život a neměli byste se zabívat tím, kdo si co myslí, jestli Vás někdo pomlouvá...tím že Vás někdo pomlouvá, nebo Vám nadává, ukazuje svojí slabost...ukazuje, že je na tom špatně...a když Vám řekne, že jste kdovíjakcí, připadá si, že on je lepší. A pomluvy ? Akorát způsob jak být zajímaví... . Naikoho bysme neměli soudit, protože nevíme čím si prošel a co zažil.
Ale proč vlastně ty chyby děláme...? Abychom se z nich poučily... . Jestli že se nám něco přihodí...a my to nebudeme vnímat...stane se nám něco horšího... a to se nám bude dít do té doby, než opravdu se poučíme. Poučíme se z chyb které jsme udělali a snažily se se zlepšit. Na každého jednou dojde... . Všechno co uděláte, se Vám nějakým způsobem vrátí...(znáte zákon "akce a reakce" že ?). Může se nám to vrátít zítra, ale také klidně za 10 let.

Takže buďte trpěliví, mějte úctu k lidem i zvířatům a snažte se, aby Váš vývoj šel dopředu...neměli byste se zhoršovat...a ani být furt na stejné "úrovni"...měli byste se zdokonalovat a ukázat že jste NĚKDO. Že nejste jako ostatní...umíte říct svůj názor, říct co cítíte, že jste jedineční, umíte ocenit snahu a přijmout sebe takového jaký jsme.
Dávejte také lásku, milujte lidi, na kterých Vám záleží, ukažte jim, že si jich vážíte a že pro Vás hodně znamenají. Nesvádějte stále chyby na druhé, ale snažte se kouknout na sebe, jestli jste někde neudělali chybu VY.

Řeknu Vám, že dobrých skutků není nikdy dost... . Nezapomeňte, že když od někoho "berete", musíte mu i "dávat". Druzí Vaši pomoc vždy ocení...a slov "děkuji, promiň a prosím"...není nikdy dost.


A tady máte vzkaz od Áji:)

Nestíham a proto tento blog prenechám jesdne fajn holce
doufam že se vam bude líbit mejte se hezky..
paaaa
mam vas rada!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama