Nová majitelka

Blog proti týrání koní

Prosinec 2009

Je mi to líto=(

11. prosince 2009 v 21:25 | DeniXeQ & S.R.O.
Ale musim tento blog zrušit..
Mám totiž další 3 blogy..
Dyžtak jukněte
Takže tento článek tu bude 4 dny a potom blog zruším;)
PS.Je to i kvůli ,,VIKI''
Od který mě její komentář trošku docela mrzí..

Už nejsi mé SBé a jestli se chceš
spřátelit tak už máš smůlu !
Nezapsala ses do zápisu !

kukni

5. prosince 2009 v 14:09 | DeniXeQ & S.R.O.
PŘEDNASTAVENO-DO 10.12.2009

-Nezavírej oči, a podívej se na toto video....skopíruj tuto ikonku na svůj web..
Další videa pro silnější žaludky...
Delfíni jsou pro mnoho lidí přáteli a velmi inteligentními zvířaty.Ale pro ty kretény (a to je slabé slovo) co je zabýjejí asi ne. Klik =´o( a shlédni toto děsné video.Já sama jsem ho viděla a dost mě to šokovalo =´o( A jak by se vám to líbylo kdyby vás někdo vytáhl jen tak z moře a dal vás na vůz který vás odváží za smrtí.No tak to vidíte.Jak se asi ty chudáčci musí cítit když jim zabodnou kudlu do krku =´o( _________________________________________________________________________ Koukněte se co dělají číňani pro kožešinu . Klik =´o( a shlédni toto další šokující video.Toto mě také dost šokovalo =´o( Představte si kdyby vás někdo pověsil za nohy a zaživa vás stáhnul z kůže.
- Zdroj- www.koooone.blog.cz

a odporné foto z googlu....
jatak....hnus

bylo mi blbě když sem to viděla....ale kopírujte to na co nejvíc webů!
- hnus ne?
Fotografií jsem našla tisíce, ale dát je sem všechny, to by jich bylo miliony...ale myslím, že na to aby někdo usouudil, jak je to odporné stačí pohled na jednu fotku.... Nemám sílu hledat další fotky, a články o tyranii, ale slibuju, že sem budu pořád přidávat, ať si to ti lidi uvědomí!!!!! A vy? kopírujte to na všechny blogu, estranky, sblogy atd...prostě všechny weby, zkopčete to, pošlete co nejvíce lidem mailem, vytiskněte to a rozvěste, dejte do schránek....možností je tolik, tak alespoň jednu vyberte a pomozce to napravit!

Nová majitelka=)

5. prosince 2009 v 13:55 | DeniXeQ & S.R.O.
Jmenuji se Denisa
Narodila jsem se 8.2 roku 1995 v malém Městečku Praha:D.Momentálně bydlím v Mělníce. Díky tomu, že jsem objevila tzv. Horsemanship, nalezla jsem lepší cestu, jak s koňmi vycházet. Neberu to jenom jako něco, co dělám, co se učím. Žiju tím a snažím se pochopit koně, ale hlavně změnit přístup sama k sobě. U koní jsem od 5 let. Všechno to začalo v JK Zelčín a tam to také pokračuje :). Momentálně jsem člen
Jsem moc ráda že jsme spolu, protože Kelly pro mě znamená hrozně moc a život bez ní si už ani nedokážu představit.